WPROWADZENIE DO BLOGA - CZYLI KILKA SŁÓW O MNIE


Cześć Czytelniku!

 

            Jeśli zdążyłeś spojrzeć nieco w prawo, zauważyłeś pewnie krótką informację dotyczącą tutejszego bloga. Jednak skoro mowa o wprowadzeniu, należy powtórzyć najważniejsze rzeczy.

Będziesz mógł znaleźć tutaj przede wszystkim recenzje oraz opinie dotyczące poszczególnych książek. Czasami będzie to pojedynczy tytuł, kiedy indziej cała seria.

Większość zdjęć zamieszczanych na tej stronie pochodzi z Internetu. Jeśli będziesz ciekaw moich własnych, zapraszam serdecznie na prowadzonego przeze mnie Bookstagrama, do którego link został podany w górnej części strony oraz z prawej, gdzie widzisz kilka z najnowszych zdjęć na moim koncie

Wspomnę również, iż do tej pory w dzieleniu się wrażeniami odnośnie poszczególnych pozycji książkowych służyło mi konto na stronie lubimyczytać.pl. W dalszym ciągu będą się tam pojawiały opinie, w związku z czym jeżeli masz ochotę, link do profilu także znajdziesz na blogu.Wystarczy zjechać trochę niżej lub kliknąć na zakładkę w górnej części strony.

 ✎ Mam nadzieję, że strona okaże się przydatna i będziesz tu niekiedy zaglądał. Nie ma nic bardziej motywującego niż widok powracającego czytelnika, który poświęca czas, aby poznać wrażenia autora bloga po skończonej książce!
Miłego czytania!

8 komentarze:

Najchętniej Odwiedzane Posty

SZUKAJ

WYŚWIETLENIA