Kontakt/Współpraca


                             


 🕿 KONTAKT/WSPÓŁPRACA 🕿

 

 

Bardzo chętnie podejmę współpracę z wydawnictwem, księgarnią internetową, autorem bądź innym portalem literackim. Jeśli mają Państwo jakąkolwiek propozycję, zapraszam do skontaktowania się ze mną poprzez poniższy adres mailowy:

 

wiki2523@gmail.com

 


✎ KILKA INFORMACJI

 

 

 • Książki czytam niezależnie od ich rodzaju. Wyjątkiem są biografie, po które nigdy nie sięgam. 

 • Podczas pisania recenzji obiektywnie wyrażam własne zdanie na temat danego tytułu. Nigdy nieuczciwie nie zawyżam ocen.
 • Na zrecenzowanie książki przeznaczam sobie od 2 do 3 tygodni od momentu jej odbioru, aczkolwiek staram się wywiązać ze swoich obowiązków w krótszym czasie. 

 • Swoje recenzje/opinie umieszczam na tym blogu, portalu lubimyczytać.pl, na Instagramie wraz ze zdjęciami, innych stronach wskazanych bezpośrednio w ramach współpracy, a także wystawiam oceny książkom na stronie goodreads.com. Wszystkie wymienione wyżej portale zawierają linki przekierowujące bezpośrednio do każdego z moich kont.

   

   

    ZAUFALI MI:

   


   


0 komentarze:

Prześlij komentarz

✎ Chcesz Zostawić Tutaj Komentarz? ✐

▶ Będzie mi niezmiernie miło, gdy zobaczę jakikolwiek ślad pozostawiony po Tobie! Tymczasem dorzuć również link do swojego bloga - z chęcią odwiedzę, a być może zostanę tam również na dłużej

MOJA SKALA OCENIANIA

1 - Okropna, jedna z najgorszych jakie czytałam

2 - Bardzo słaba, prawie żadnych zalet

3 - Kiepska, nie podobała mi się

4
- Przeciętna

5 - Może być, całkiem w porządku

6 - Dobra

7 - Bardzo dobra

8 - Świetna

9 - Rewelacyjna

10 - Idealna, jedna z lepszych

SZUKAJ

Najchętniej Odwiedzane Posty