O MnieParę Słów o Mnie i Moim Blogu ✎

 

Tutaj wypadałoby się chyba przedstawić, prawda?
A więc mam na imię Wiktoria, 17 lat i ogromną obsesję na punkcie książek.
Stąd jak widać nazwa bloga/mój nick. 
 


Książki czytam praktycznie od zawsze, z małymi przerwami między gimnazjum. Jednak jeszcze parę lat temu nie potrafiłabym wyobrazić sobie, że wciągną mnie w aż tak dużym stopniu. O dziwo drugiej klasie zaczęłam czytać nałogowo, tuż po tym, jak dorwałam w swoje łapki ,,Miasto Kości''. Od tamtej pory jestem zakochana w twórczości Cassandry Clare
W rzeczywistości poza czytaniem interesuję się naprawdę wieloma różnymi, niepasującymi do siebie rzeczami. Pasjonuje mnie psychologia, którą mam nadzieję w przyszłości studiować, kocham muzykę oraz filmy (poczynają od lat 70-90 i kończąc na utworach/produkcjach współczesnych). Marzy mi się zwiedzenie jak największej ilości świata, uwielbiam kręcić się w kuchni i pichcić to, na co akurat mam ochotę. Kiedyś non stop zajmowałam się rysowaniem, do czego aktualnie chciałabym powrócić. Fryzjerstwo jest tym drugim kierunkiem, w jakim planuję udać się za parę ładnych lat.

I co ważniejsze, kocham ,,Pamiętniki Wampirów''!
Wybacz, musiałam to napisać.
Nocni Łowcy i TVD to moje dwie miłości.
Swoją drogą TeamMalec & TeamDamon.
(Ci co czytali/oglądali wiedzą o co chodzi)Najczęściej można spotkać mnie na bookstagramie, gdzie poznałam mnóstwo przecudownych ludzi, dodających mi motywacji i wywołujących co raz uśmiech na mojej twarzy! Wszyscy co do jednego jesteście wspaniali.
Łącznie z Tobą, kimkolwiek jesteś. 
Ale jeśli to czytasz, jest mi bardzo miło, że w ogóle Ci się chce.
Serio, to dużo znaczy.Nie przynudzając dalej, mam nadzieję, że po odwiedzeniu tego bloga, zostaniesz tu na dłużej.
Miłego zwiedzania!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

BOOKSTAGRAM

Najchętniej Odwiedzane Posty

SZUKAJ